25 YILI

AŞKIN TERCÜBE

Sektöründe yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olma özelliği ile tanınan markamız, modern ve loft mobilya tarzında yatak odaları, yemek odaları, koltuk grupları, TV üniteleri ve mobilya aksesuarları; üreterek ‘Konsept Mobilya’ üretim anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul / Ümraniye’de bulunan 1.000 m2 alana kurulu fabrikamız, toplamda 3.000 m2 alan depo ve sevkiyat alanlarımız, Modoko içerisinde bulunan Studio Mod merkez şubemiz, yine İstanbul Organic Mod mağazamız ile tasarımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

 • SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürün fiyatlarımızı mağazalarımızı telefonla arayarak yada ziyaret ederek öğrenebilir, tüm ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel üretimimiz bulunmaktadır. Satış ekibi arkadaşımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Tamamlanan ve devam eden örnek daire, otel, kurumsal alanlar, çalışma alanları gibi projeli işlerimiz bulunmaktadır. Organicmod ile işbirliği yapmak isterseniz, sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

İç mimari destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Tüm ürünleriniz satın alınma tarihinden itibaren 2 yıl süresince Organicmod garantisindedir.

KCS MİMARLIK

Ağaçtan başlayarak yemek masasına, sehpaya ya da koltuğa uzanan uzun bir süreçtir mobilya üretimi. KCS Mimarlık da 25 yılı aşkın süredir bu sektörün içerisinde, üretimin her aşamasında edinilmiş tecrübelerin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Kenan Ceylan’ın girişimi ile kurulan Dostlar Kerestecilik ve onu takip eden KCS Mimarlık, nihai tüketiciye yönelik olarak da Studio Mod ve onun alt markası olan Organic Mod sayesinde, mobilya üretiminin her aşamasını, kendi öz kaynakları ile gerçekleştirmektedir.

İstanbul / Ümraniye’de bulunan 1.000 m2 alana kurulu fabrikamız, toplamda 3.000 m2 alan depo ve sevkiyat alanlarımız, Modoko içerisinde bulunan Studio Mod merkez şubemiz, yine İstanbul Organic Mod mağazamız ve son olarak Muğla/Bodrum’da bulunan 1.000 m2’lik mağazamız ile tasarımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz. KCS Mimarlık olarak, Studio Mod ve Organic Mod markalarımız altında, nihai tüketici için farklı tasarımlar ve farklı konsept mobilyalar üretiyoruz. Her yıl değişen ürün yelpazemizle, ürünlerimizde çeşitliliğe ve kaliteye önem veriyoruz. KCS Mimarlık, mobilya üretimi dışında mimari olarak Türkiye’de ve yurtdışında da birçok önemli projeye imza atmış bir firmadır. Balkanlardan Birleşik Arap Emirliklerine kadar birçok farklı ülkede oteller, restoranlar, kafeler, hastaneler, okullar ve konutların iç mekân tasarımlarını gerçekleştiren firmamız son 10 yılda kayda değer bir büyüme gerçekleştirmiştir.


 • DEĞERLERİMİZ

 • Saygılıyız: Saygıyı esas alan, güvenilir bir kurumuz.,
 • Çözüm Odaklıyız: İnsanları mutlu edecek uygun çözümler sunmak üzere daima hazırız.
 • Başarı Odaklıyız: Yaptığımız her işte en iyiye ulaşmak için kendimizi sürekli geliştiririz.
 • İnsan Odaklıyız: İnsanların ihtiyaçlarını anlar, onlara doğru ürünleri yalın hizmet anlayışı ve güncel teknolojiyle sunarız.
 • Kalite ve Güven Odaklıyız: Özgün ve yaratıcı tasarımlar geliştirmek. Kaliteli ve güvenilir çizgimizden ödün vermiyoruz.
 • VİZYON

 • Dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, sahip olduğu profesyonel insan kaynağıyla,  kalite anlayışıyla ve ürettiği kreatif ve mükemmel mobilyalarla, sektöründe fark yaratarak tercih edilen bir marka olmak.
 • Yenilikçi kimliğimiz ve özgün tasarımlarımız ile global pazarlarda mobilya sektörünün öncüsü olmak.
 •  Firmamızın yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın istek ve beklentilerini dünya standartlarında karşılayan,  firma anlayışımızı devam ettirebilmek.
 • MİSYON

 • Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan,
 • Ürün geliştirmede sürekli özgün çalışan bir firma olmak
 • Sosyal boyutlu organizasyon faaliyetlerinde bulunan, uluslararası kalite standart ve imajına sahip, kazanan, dağıtıcı ana bayisine ve perakendeci bayisine kazandıran bir firma olmak
 • Ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket yapısı ile yurtiçinde lider konumunu devam ettirmek ve dünya mobilya, lider bir firma olmak